Webinar "Skuteczność osobista = skuteczność zawodowa, czyli jak efektywnie komunikować się w swoim zawodzie"

Firma Budimex zaprasza na webinar dla studentów

Webinar dla studentów "Skuteczność osobista = skuteczność zawodowa, czyli jak efektywnie komunikować się w swoim zawodzie" 16.11

Firma Budimex w ramach Akademii Budimex zaprasza na webinar "Skuteczność osobista = skuteczność zawodowa, czyli jak efektywnie komunikować się w swoim zawodzie". Webinar odbędzie się w dniu 16.11.2020 r. w godz. 9-12.

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Matuszczak - Psycholog, certyfikowany trener biznesu, dyrektor ds. merytorycznych HIGH5 Training Group (2012-2015). Ekspert portalu wiedzy biznesowej Boomway; Certyfikowany Praktyk PRISM Brain Mapping i Certyfikowany konsultant narzędzia diagnostycznego D3™ wydany przez The Institute for Motivational Living.

Program webinaru:

1. Czym jest skuteczność osobista i jaki ma związek z sukcesem zawodowym i satysfakcją
  • dlaczego niektórzy ludzie są skuteczni niemal we wszystkich dziedzinach życia a inni nie?
  • cechy charakterystyczne ludzi uważanych za najbardziej skutecznych.
  1. Odkrywanie niewykorzystanych możliwości, czyli od marzeń i wartości ku celom zawodowym:
  • w jaki sposób przełożyć swoje marzenia na konkretne cele a cele na działania?
  • diagnoza i neutralizowanie przeszkód w realizacji założonych wcześniej celów.
  1. Efektywna komunikacja, jako klucz do osobistej skuteczności:
  • co się dzieje, kiedy komunikacja zawodzi?
  • jak zdobyć pole position w relacjach?
  • czynniki wpływające na efekty procesu komunikowania się.
  1. Praktyczne techniki poprawy skuteczności komunikacyjnej:
  • komunikacja werbalna:
    • dopasowanie własnego stylu komunikacji do rozmówcy,
    • kto pyta prowadzi rozmowę - czyli jak zdobywać sympatię rozmówców?
    • komunikowanie swojego stanowiska i opinii,  o dyplomacji można się nauczyć.
  • komunikacja niewerbalna - wyraz postaw i emocji:
    • pierwsze, drugie i trzecie wrażenie,
    • spójność komunikatów,
    • to co niewypowiedziane.....
  • „ludzie mogą zapomnieć co o nich powiedziałeś, ale nigdy nie zapomną jak ich potraktowałeś” – szacunek w relacji zawodowej.
  1. Bądź Sobą i stwórz TOP MARKĘ - zasady budowania relacji biznesowych:
  • dlaczego budowanie marki osobistej ma taki wpływ na długofalowe relacje?
  • czym marka różni się od wizerunku?
  • jak silna marka może wpłynąć na rozwój kariery?
  • jak w oparciu o markę osobistą budować trwałe relacje zawodowe?
  1. Chcesz być skuteczny? Miej wpływ ! - uniwersalne zasady wywierania wpływu i ich praktyczne zastosowanie w codziennych kontaktach zawodowych.

Zapisy: https://skutecznoscstudenci.webankieta.pl/

Addressing the challenges posed by chemical and biological weapons: Intensive online introductory course for students of technical disciplines