Warsztaty usprawniające relacje biznesowe i osobiste

LeanceLAB - turkusowa organizacja, wraz z Partnerami, zapraszają do Odżywczej współpracy, która jest miejscem inspiracji, nauki oraz rozwoju!Odżywcza współpraca to cykle warsztatów usprawniających relacje biznesowe i osobiste. Głos, wizerunek, komunikacja, emocje, kontakt, rodzicielstwo, pewność siebie - to tylko niektóre umiejętności rozwijane w trakcie poszczególnych spotkań. Niezależnie od tego, czy w trakcie warsztatu zajmujesz się sferą zawodową czy prywatną – i tak karmisz całą swoją  przestrzeń życiową.
 


Pojedynczy cykl warsztatu jest realizowany w systemie 4 cotygodniowych spotkań, które trwają 3 godziny i odbywają się w poniedziałki w godzinach 17.00 - 20.00  oraz środy w godzinach 9.00 - 12.00, w siedzibie Leance na ul. Kobierzyńskiej 24 w Krakowie.
 

 


Więcej informacji na temat Odżywczej Współpracy:
www.leance.org/cykl-warsztatow-rozwojowych-odzywcza-wspolpraca/

 

Pierwsze cykle odbędą się już:


16. stycznia z Agatą Olszak-Szymul ze Strefy Relacji: Jak rozmawiać z dzieckiem? Warsztaty inspirowane empatyczną komunikacją.
Szczegóły na temat spotkania: 
www.strefarelacji.pl

18. stycznia z Magdą Wadowską: Wystąpienia publiczne i sztuka przemawiania.
Weź udział w wydarzeniu i dowiedz się więcej: 

https://www.facebook.com/events/1852801208297409/?fref=ts

 

 

Partnerem wydarzenia jest Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ.

Na hasło „AIP” otrzymasz 10-procentową zniżkę; przyprowadź ze sobą drugą osobę, a obydwoje dostaniecie aż 15-procentowe rabaty!

Data opublikowania: 16.12.2016
Osoba publikująca: Marta Grzesiak-Nowak