Program szkoleniowo-mentoringowy TopMinds

Program TopMinds to inicjatywa Stowarzyszenia Top 500 Innovators i Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta skierowana do studentów i doktorantów polskich uczelni, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową z nauką, biznesem czy też administracją publiczną.

Edycja pilotażowa potrwa od marca 2017 do lipca 2017 roku.

W czasie tej edycji uczestnicy:

– skorzystają z mentoringu indywidualnego,

– wezmą udział w wykładach i spotkaniach z przedstawicielami różnych zawodów (nauka, biznes, administracja publiczna),

– będą uczestniczyć w szkoleniach z rozwijania kompetencji interpersonalnych.

Mentorami i Mentorkami w programie TopMinds są Absolwenci Programu MNiSW Top 500 Innovators i Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, dla których praca zawodowa jest pasją i którzy pragną podzielić się wiedzą i doświadczeniem zdobytym, m.in. podczas staży i stypendiów w najlepszych uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza online Aplikuj!

Rekrutacja trwa do 10 lutego 2017 roku.

Udział w programie jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje o Programie TopMinds dostępne są na stronie topminds.pl oraz Facebooku

Data opublikowania: 25.01.2017