Szkolenie "Mind Mapping - uporządkuj swoje myśli”.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ zaprasza na szkolenie pt.

„Mind Mapping - uporządkuj swoje myśli”

Mind Mapping to wyjątkowa technika tworzenia notatek i informacji, która wykorzystuje osobisty sposób myślenia i intuicji.

Obecnie w zalewie informacji mało mamy czasu na zapamiętywanie, dlatego warto rozwinąć swoje umiejętności mapowania myśli.

To szkolenie na pewno zwiększy efektywność Twojej pracy i przełoży się na rozwój Twojej firmy.

Spotkanie będzie prowadził Bartosz Furtak, Lider Rejonu, Koordynator i Trener SZLACHETNEJ PACZKI.

Już od jakiegoś czasu Bartek stosuje na co dzień metodę mapowania myśli i zna dokładnie jej zalety.

Teraz chciałby się podzielić swoją wiedzą z Tobą.

Szkolenie odbędzie się o godzinie 14:00, 23-go lutego w siedzibie AIP UJ.

Zainteresowany? Podeślij nam maila ze swoim zgłoszeniem i numerem telefonu na adres:  inkubator@uj.edu.pl.

Miło nam też będzie, jeśli przekażesz informację o tym szkoleniu swoim znajomym.

Im więcej osób będzie umiało posługiwać się tą techniką, tym lepiej.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie zajrzyj na: www.aip.uj.edu.pl

Data opublikowania: 14.02.2017