Szkolenie "Twoja firma to twoja bajka"

AIP UJ zaprasza na szkolenie

Twoja firma to twoja bajka

Za siedmioma górami, rzekami i lasami żyła sobie Małgorzata Abassy ze swoimi BAJKAMI (tylko dla Dorosłych).

Razu pewnego spotkała Wilka Złego (który był jej Doradcą), a on rzekł: zrób coś przedsiębiorczego! Małgorzata Pióro Magiczne zabrała, Bajkowe Seminaria przygotowała i do AIP przyleciała (w te pędy)!

Dzisiaj radzi małym i dużym: Rób tylko to co Ci dobrze służy.
A jeśli nie wiesz, gdzie szukać recepty Bajki Magiczne są pełne konceptów.

Typy bajkowych bohaterów i archetypy. W jaki sposób działasz, jak wyznaczasz swoje cele i negocjujesz swoje korzyści i po co właściwie potrzebny jest Ci skarb?
Ćwiczenia są dobrane tak, by pokazać jak najwięcej aspektów osobowości założyciela i otoczenia firmy.

Zapraszamy!

Gdzie: Akademicki inkubator Przedsiębiorczości UJ
Kiedy:
17 marca 2017r. godz. 16:00 - 19.00
Ilość osób:
min. 8 (tylko studenci)
Zgłoszenie: wyślij e-mail o tytule "Twoja firma to twoja bajka" na adres:
inkubator@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

Dr hab. Małgorzata Abassy,

pracownik Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierownik Zakładu Nowożytnej Kultury Rosyjskiej i Teorii Systemów Kulturowych. Prowadzi badania naukowe z zakresu stosunków międzynarodowych" Polska - Rosja - Iran przez pryzmat kultury, języka i mentalności, a także badania w obszarze rosyjskiej literatury i kultury.
Jest autorką czterech monografii naukowych oraz kilkudziesięciu artykułów. Swoją wielką pasję Bajki Magiczne dla Dorosłych realizuje jako założycielka firmy "Bajkowe Seminaria. Małgorzata Abassy" - pisze bajki na zamówienie, uczy jak pisać własne historie - o kolejach życia, firmie, wykorzystanych szansach i realizowaniu marzeń. Jej motto brzmi: "Nie tylko wykład, ale i przykład" - pragnie na własnym przykładzie pokazać, że wiedza znajduje zastosowanie w codziennym życiu, a sprawy poważne można realizować za pomocą lekkiego narzędzia - bajki. A motto życiowe to: "Droga powstaje, gdy idziesz".

Data opublikowania: 08.03.2017