Bezpłatne specjalistyczne szkolenia - Wiosenna Akademia Możliwości

 

Ostatnia tura rekrutacji do WIOSENNEJ AKADEMII MOŻLIWOŚCI 

 

Skończyłeś studia i zastanawiasz się co dalej? Studiujesz zaocznie i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe? A może jesteś młodym rodzicem, który chce wrócić do pracy? Sprawdź WIOSENNĄ AKADEMIĘ MOŻLIWOŚCI i dowiedz się jak znaleźć odpowiednią ścieżkę zawodową! 

KOGO SZUKAMY?

Do udziału w projekcie Stowarzyszenie WIOSNA zaprasza osoby młode, w przedziale wiekowym 18-29 lat, mieszkańców Małopolski, którzy nie pracują, nie szkolą się i nie kształcą się w trybie dziennym. WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI szczególnie skierowana jest do osób niepełnosprawnych, jednak do programu mogą zgłaszać się również osoby nieposiadające orzeczenia o niepełnosprawności, zamieszkujące obszary wiejskie województwa. Podczas minionych rekrutacji zauważyliśmy ogromne zapotrzebowanie na aktywizację zawodową młodych rodziców z Małopolski. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom i rozszerzyć projekt o kolejną grupę docelową –niepracujących rodziców (18-29 lat) opiekujących się dziećmi do lat 3. 

CO OFERUJEMY? 

Plan aktywizacji zawodowej uczestnika komponowany jest przy uwzględnieniu jego wszystkich potrzeb. Uczestnik razem z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy wspólnie pracują nad optymalną ścieżką rozwoju zawodowego. Biorący udział w naszym projekcie mogą skorzystać z różnych form wsparcia. W swojej ofercie mamy specjalistyczne, bezpłatne szkolenia (księgowe, graficzne, hipoterapię, językowe, komputerowe, prawo jazdy) z perspektywą zatrudnienia!

KTO ZA TYM STOI?

Inicjatorem projektu jest Stowarzyszenie WIOSNA – lider wśród organizacji pozarządowych, organizator ogólnopolskich programów społecznych, takich jak SZLACHETNA PACZKA czy AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Do tej pory WIOSNA zrealizowała trzy duże projekty aktywizacji zawodowej, w których pomogła osobom wchodzącym lub powracającym na rynek pracy przełamać bariery długotrwałego bezrobocia, niepełnosprawności czy wieku. 

 

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ

WIOSENNA AKADEMII MOŻLIWOŚCI 

http://rynekpracy.wiosna.org.pl/akademia 

Tel. 783 430 102 E-mail: akademiamozliwosci@wiosna.org.pl

Zgłoś się już teraz – to ostatnia szansa, rekrutacja trwa tylko do końca września! 

 

 

Projekt jest realizowany w ramach Inicjatywy na Rzecz Zatrudnienia Ludzi Młodych.
Data opublikowania: 04.09.2017
Osoba publikująca: Marta Grzesiak-Nowak