Spotkanie z Grupą Azoty 26.03.2021

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Grupy Azoty

Spotkanie z Grupą Azoty 26.03.2021 r.

Biuro Karier i Promocji Wydziału Chemii UJ zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Grupy Azoty.

W czasie spotkania będzie można zapoznać się możliwościami rozwoju kariery zawodowej w Grupie Azoty, a także poznać założenia i zasady Krajowych Eliminacji konkursu WorldSkills Poland w kategorii Technik Laboratorium Chemicznego.

Plan spotkania:

1. Success story – prezentacja ścieżki kariery Pana Łukasza Łątki - absolwenta Wydziału Chemii UJ, zatrudnionego w Grupie Azoty S.A.
  2. #SzanghajCzekaNaCiebie - Eliminacje Krajowe Konkursu WorldSkills Poland w kategorii Technik Laboratorium Chemicznego
  3. Konkurs z nagrodami

Kiedy: 26 marca 2021 r. (piątek) o godz. 10:00

Miejsce: Platforma MS Teams

Zapisy: link

Prelegenci

Łukasz Łątka - od 6 lat zatrudniony na stanowisku samodzielnego technologa w Centrum Badawczo – Rozwojowym, w Grupie Azoty S.A., odpowiedzialny za realizację projektów B+R związanych z przemysłem tworzyw sztucznych. Absolwent Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Beneficjent I edycji programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Doktorat Wdrożeniowy”, który realizuje we współpracy z Uniwersytetem.

Izabela Karwala – Związana z Grupą Azoty od 2018 roku, obecnie pracuje w Dziale Rozwoju Innowacji i Upowszechniania Centrum Badawczo-Rozwojowego Grupy Azoty

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week)