Webinar: Program ambasadorski firmy Boehringer Ingelheim - poznaj możliwości

Ambasadorzy firmy Boehringer Ingelheim zapraszają na webinar

Zapraszamy na spotkanie online poświęcone możliwościom jakie daje program ambasadorski firmy Boehringer Ingelheim

• Zastanawiałeś/łaś się kiedyś, jak to jest zostać ambasadorem międzynarodowej firmy?
  • Chcesz uczestniczyć w networkingu z inspirującymi studentami z innych uczelni oraz ekspertami z branży?
  • Chcesz zyskać dostęp do szerokiej gamy szkoleń tematycznych ze specjalistami jednego z liderów wśród firm farmaceutycznych w Polsce i na świecie?
  • Chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie swojej kariery już podczas studiów?

Jeśli na choć jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi: „TAK” - to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.

27 maja 2021 o godzinie 18.00 odbędzie się webinar, podczas którego:

• Dowiesz się, jakie wymagania należy spełniać, żeby móc zostać ambasadorem firmy farmaceutycznej,
  • Usłyszysz historię osoby, która ze studentki-ambasadorki stała się Młodszym Specjalistą w Dziale Bezpieczeństwa Farmakoterapii,
  • Dowiesz się, jakie korzyści płyną z uczestnictwa w kolejnych edycjach programu,
  • Będziesz mieć możliwość w swobodnej atmosferze porozmawiać z wybranym ambasadorem w breakout roomie,
  • Staniesz przed szansą wygrania “Złotego Biletu”, który zapewni Ci przejście bezpośrednio do etapu rozmów kwalifikacyjnych, pomijając wcześniejszy etap rekrutacji do 4. Edycji Programu Ambasadorskiego Boehringer Ingelheim na rok akademicki 2021/2022.

Prelegentami podczas spotkania będą:

Inga Ścibiorek - ambasadorka 1. edycji programu, a obecnie Młodszy Specjalista w Dziale Bezpieczeństwa Farmakoterapii w firmie Boehringer Ingelheim, oraz obecni ambasadorzy firmy Boehringer Ingelheim.

Szczegóły spotkania dostępne są w wydarzeniu na Facebooku, link do spotkania zostanie udostępniony w dniu webinaru.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week)