II Edycja Darmowego projektu Career Boost

Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium zaprasza do udziału w II edycji projektu Career Boost

Fundacja Rozwoju Kwalifikacji STELLA VIRIUM zaprasza do udziału w II Edycji Darmowego projektu Career Boost, zapewniającego pomoc i wsparcie dla osób, które straciły pracę lub są zmuszone do zmiany miejsca zatrudnienia, m. in. z powodu obecnej sytuacji wywołanej COVID-19, a także tych, którzy dopiero planują rozpocząć karierę zawodową.

Eksperci z międzynarodowej korporacji UBS wraz z grupą trenerów - wolontariuszy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi, którzy aktualnie poszukują pracy. Uczestnicy zostaną wyposażeni w kompetencje niezbędne do odnalezienia swojego miejsca na dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

Oprócz dwuczęściowego webinarium (2 x 4h), będzie można skorzystać także z mentoringu indywidualnego – do 3 spotkań indywidualnych z mentorem.

Terminy: 7 i 8 grudnia lub 9 i 10 grudnia

Więcej informacji: https://www.stellavirium.org/career-boost/

Addressing the challenges posed by chemical and biological weapons: Intensive online introductory course for students of technical disciplines