Być przedsiębiorczym, czyli jakie umiejętności rozwijać?

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na szkolenie „Być przedsiębiorczym, czyli jakie umiejętności rozwijać?”, odbywający się ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2016.

Bez względu na to kim jesteś i w jakim miejscu swojego życia – uczeń, student, pracownik, przedsiębiorca, stan spoczynku zawodowego, itd. – są takie obszary, które ZAWSZE warto rozwijać. Pomagają nam lepiej zrozumieć innych i w pewien sposób lepiej odnajdywać się w tak szybko zmieniającej się rzeczywistości, co jest bardzo ważne szczególnie dla „małych” przedsiębiorców.

Mam na myśli przede wszystkim umiejętności miękkie z takich kluczowych obszarów jak: wyznaczanie i osiąganie celów, budowa i wzmacnianie wytrwałości, realizacja pomysłów, budowa wizerunku czy nastawienie na współpracę. Jesteś ciekaw co i w jaki sposób możesz wykorzystać? Przyjdź na warsztat i przekonaj się.

Termin: 16.11.2016 (środa), godz. 16:30 - 19:30

Miejsce warsztatu: sala 109 I piętro Centrum Transferu Technologii CITTRU, ul. Czapskich 4, Kraków

Więcej informacji http://bit.ly/2eVAsQn

Data opublikowania: 10.11.2016