Szkolenie "Mój własny biznes" 17.10.2017

Akademicki Inkubator przedsiębiorczościAIP UJ zaprasza na szkolenie! 


„Wiele osób balansuje na skraju podjęcia roli lidera - pragnie zrobić krok do przodu, ale się wstrzymuje. 
Dla wielu z nas to nie kwestia zdobycia więcej wiedzy, więcej umiejętności, zrobienia jeszcze jednego kursu albo przeczytania kolejnej książki. Bariera, wobec której stajemy, jest wewnątrz nas, ma więcej wspólnego z naszymi przekonaniami i lękami niż z jakimkolwiek zewnętrznym brakiem.” 

- Roxy ManningW czasie 3 godzinnych warsztatów chcę się z Wami podzielić moimi doświadczeniami z 15 lat prowadzenia własnego biznesu. Jakie były początki, jak jest teraz, z jakimi wyzwaniami się mierzę. 

Zastanówcie się, co się dzieje, gdy mówicie sobie: Zacznę, jak będę mieć wystarczająco dużo pieniędzy. Nie jestem dość dobry. Nie znam się na przepisach. Jeszcze skończę ten kurs. 

Kulturowy przekaz i moje wyobrażenia o sobie w roli lidera bardzo mnie zatrzymywały. Sukces był poza zasięgiem.
Jeszcze muszę zrobić to i to, odnaleźć misję życiową, udowodnić. Mój biznes rósł razem ze mną. Moje myśli dawały początek zmianom. I one się dzieją. 

W drugiej części warsztatu zastanowimy się, jak zmienić nasze przekonania, aby służyły nam w podejmowaniu działań, na które jesteśmy już gotowi. Przedstawię też krótko wspierające 
paradygmaty w prowadzeniu działalności i we współpracy z innymi. 

Dla kogo jest to szkolenie: 
- dla wszystkich, dla których praca zawodowa jest ważną częścią życia, 
- dla tych, którzy prowadzą własny biznes i chcą wraz z nim się zmieniać, 
- dla tych, którzy myślą o założeniu własnej działalności. 

Gdzie: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ – Łojasiewicza 6 
Kiedy: 17 października (wtorek) godz. 18:00 - 21:00 
Ilość osób: 12

Zgłoszenie: wyślij e-mail o tytule "MOJA FIRMA" na adres: inkubator@uj.edu.pl
(w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, ewentualnie jeśli jesteś studentem: wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie. 


Marta Kułaga

Prelegent: Marta Kułaga – właścicielka i dyrektorka Niepublicznego Przedszkola Krasnal w Krakowie od czerwca 2000. Od początku istnienia przedszkola najważniejsze było dla niej rozwijanie sfery społeczno-emocjonalnej dziecka, co w skrócie oznacza rozpoznawanie przeżywanych emocji, mówienie o nich, wyrażanie ich w sposób przyjazny dla innych, dbanie o realizację własnych potrzeb i dbanie o relacje, radzenie sobie w sytuacjach trudnych. Jest coachem, trenerką NVC w końcowej fazie certyfikacji przez CNVC. Zapraszamy!

Data opublikowania: 12.10.2017
Osoba publikująca: Marta Grzesiak-Nowak